KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16537227
nr 1653 7227
Oidentifierad konstnär. Signerad Klamp, Vattendrag. Olja på pannå, 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 78x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 20:42:06
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr